Joukkueen tilastot


Harjoitusottelut
PelaajaOMSPJ

KaPan turnaus (C-tytöt)
PelaajaOMSPJ
Enestam Marika41340
Lindström Matilda "A"41340
Mettälä Iida 42020
Alanne Amelie42020
Kakko Annu 41120
Valtola Ulla41120
Hermanson Veronika41120
Saarinen Henna "C" 41010

D-tyttöjen länsirannikon aluesarja
PelaajaOMSPJ
Lindström Matilda "A"184621672
Mettälä Iida 183120510
Valtola Ulla182719462
Kakko Annu 182713400
Grönroos Jannike18613192
Lehtonen Jessica 1888160
Halkio Emmi 18211130
Sauvonsaari Tessa 18210120
Keihäs Nea 16210120
Hellsten Olivia 183690
Saarinen Henna "C" 166170
Tuominen Sonja61340

D-tyttöjen alueloppuhuipentuma
PelaajaOMSPJ
Valtola Ulla22130
Keihäs Nea 20330
Lindström Matilda "A"22020
Kakko Annu 21120
Grönroos Jannike21122
Mettälä Iida 21010
Halkio Emmi 21010

Storvreta Cup
PelaajaOMSPJ
Lindström Matilda "A"42130
Mettälä Iida 41230
Kakko Annu 42020
Valtola Ulla42020
Enestam Marika41120
Sauvonsaari Tessa 41010
Halkio Emmi 41010
Saarinen Henna "C" 40110
Grönroos Jannike40112
Lehtonen Jessica 40002

C-tyttöjen SM-karsinnat
PelaajaOMSPJ
Enestam Marika45160
Lindström Matilda "A"44150
Mettälä Iida 41230
Grönroos Jannike42022
Erlin Pinja41120
Saarinen Henna "C" 40220
Kakko Annu 40110
Valtola Ulla40114

C-Tyttöjen alueellinen playoff-karsinta
PelaajaOMSPJ
Lindström Matilda "A"24592
Enestam Marika25272
Grönroos Jannike21340
Hermanson Veronika22130
Valtola Ulla21230
Mettälä Iida 22020
Tuominen Noora21120
Erlin Pinja21010

C-tyttöjen länsirannikon aluesarja
PelaajaOMSPJ
Lindström Matilda "A"122217390
Enestam Marika101411252
Valtola Ulla12137200
Mettälä Iida 12812200
Tuominen Noora12123150
Grönroos Jannike1255102
Kakko Annu 114590
Hermanson Veronika103690
Keihäs Nea 121780
Saarinen Henna "C" 122350
Erlin Pinja100002

KaPan turnaus (E-tytöt)
PelaajaOMSPJ

C-tyttöjen SM-jatkokarsinnat
PelaajaOMSPJ
Lindström Matilda "A"21340
Kakko Annu 23030
Valtola Ulla23030
Enestam Marika20220
Hermanson Veronika21010
Grönroos Jannike21012
Mettälä Iida 20110
Keihäs Nea 20110

C-tyttöjen ylempi jatkosarja (YJS)
PelaajaOMSPJ
Lindström Matilda "A"687150
Enestam Marika6103130
Tuominen Noora67290
Mettälä Iida 63690
Kakko Annu 64260
Valtola Ulla63250
Saarinen Henna "C" 62242
Keihäs Nea 62240
Grönroos Jannike61346
Hermanson Veronika62130
Erlin Pinja61010

C-tyttöjen valtakunnallinen playoff-karsinta
PelaajaOMSPJ
Enestam Marika37180
Hermanson Veronika33250
Lindström Matilda "A"32350
Valtola Ulla31452
Mettälä Iida 31230
Grönroos Jannike31234
Saarinen Henna "C" 31012

Loisto Cup
PelaajaOMSPJ
Lindström Matilda "A"5102120
Mettälä Iida 592110
Valtola Ulla537100
Grönroos Jannike51450
Enestam Marika43140
Kakko Annu 50440
Hellsten Olivia 51230
Tuominen Sonja31230
Keihäs Nea 51120
Hermanson Veronika50220
Erlin Pinja51010
Saarinen Henna "C" 50110

Eurosport-turnaus (D-tytöt)
PelaajaOMSPJ
Valtola Ulla46280
Lindström Matilda "A"43470
Halkio Emmi 43030
Keihäs Nea 41230
Kakko Annu 41120
Saarinen Henna "C" 41012
Mettälä Iida 40110
Lehtonen Jessica 40002

Yhteensä
PelaajaOMSPJ
Lindström Matilda "A"294136772
Enestam Marika274120614
Mettälä Iida 291523380
Valtola Ulla292116376
Tuominen Noora20206260
Grönroos Jannike2911132416
Hermanson Veronika271110210
Kakko Annu 28118190
Keihäs Nea 29310130
Saarinen Henna "C" 2957124
Erlin Pinja273142